| Effyyyy a întrebat:

A inceput sa ma doare, capu+Greturi..si dureri de stomac ce poa sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felecitari o sa ai un bebelus.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai ramas insarcinata fara sa stii sau ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine ori ai baut peste masura ieri seara.

| loveusa a răspuns:

Ori o sa fii mamica or ai probleme cu fierea

| rigo23 a răspuns:

Hmmm suna a......medic?

| toropeala a răspuns:

Gravida? Fierea?