| AlexBazzy a întrebat:

Funda! Am dat astazi un cont in sertar fix in nerv. Pe moment am simtit ca imi amorteste mana. Dupa care nu mai pot s-o incordez.

Pot s-o misc foarte bine. Acum ma doare putin si nu prea pot s-o incordez.

M-am lovit acum trei ore.

E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jmekerashu a răspuns:

E grav mediu! Trebuie să mergi de urgență la farmacie și să le ceri un set pentru paracenteză rectală intraveninoasă. Se pare că ar fi vorba de următoarea maladie congenitală eriditară - http://www.i-medic.ro/boli/sindromul-down-sau-mongolism Dar cel mai bine să întrebi farmacista. Ea sigur te va îndruma pe calea cea dreaptă. Sănătate și să te faci bine!

| AlexBazzy explică (pentru jmekerashu):

Merci dar a zis ca nu exista maladie la cot.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti va trece in maxim 2-3 zile

| ywar a răspuns:

Vezi ma, dulapul a fost mai destept decat tine.

Răspuns utilizator avertizat