| Fabian_Fabi_1997 a întrebat:

Salut,aseara m-am lovit la mana mai exact in palma la un semn din palma si acum ma doare degetul mic cand il misc de la "intepatura" aceia.Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Buna! daca poti sa-ti misti degetul nu este o problema! incearca sa pui o sticla/compresa sau orice altceva rece, si o sa treaca de la sine, nu te ingrijora nu este nimic grav, daca durerea persista, poti consulta un medic ( dar nu cred ca este nevoie )