| username23 a întrebat:

! FUNDA! Am menstruatie si ma durea in abdomenul de jos enorm, credeam ca e de la menstruatie, acum sa accentuat durerea in partea stinga, intepatoare dureri, urinez destul de des, Poate sa fie raceala la un ovar? De la ce se ia raceala asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FuCkMAn a răspuns:

Da, cred ca este o raceala ...stai linistita ca nu este nimic grav tonguedar ar fi bine sa mergi si la un doctortongue sper ca te-am ajutatbig grinfunda?big grin

3 răspunsuri:
| pinkpupix a răspuns:

Poate fi o raceala sau chiar o infectie. Raceala nu se ia ci se face din cauza ca te neglijezi, acopera-ti mai cu grija mijlocul si burta si stai mereu incaltata! Cel mai bine du-te la doctor, nu-ti fie frica nu-ti va face nimic, doar iti va prescrie niste medicamente.

| Raluu a răspuns:

Poate sa fie o răceala eu am avut când eram mai micahappy dar mi-a trecut ca am fost internata și mi-au făcut tratament. Sper sa nu fie grav! Poate fi o răceala la un ovar sau poate fi o infecție urinara. Mergi la un medic pentru ca noi nu putem știi exact ce ai. Eu as miza pe infecție urinara sau răceala la ovare dar faza e ca poate sa fie grava faza cu durerea la urinare!

| pedobear a răspuns:

Cred ca ai un copil in tine.