| dark1angel a întrebat:

Funda.Am unele momente de sufocare cauzate de o tusa seaca ( ma ustura cv in gat).ce sa iau sa imi treaca? macar pe moment.voi aveti astfel de momente? cum procedati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SmileAgain a răspuns:

Incearca de la farmacia naturista sa cumperi propolis. Ar fi bine sa iei sub forma de 3-4 picaturi intr-o cana. big grin
Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Mergi la un medic!
Iti va face o radiografie si vei afla concret ce ai!
S-ar putea sa ai probleme cu plamanii. Te dor?
Sau poti avea glanda(daca simti ca te sufoci si nu suporti nimic pe gat)
Iar in cel mai fericit caz sa fie doar o raceala simpla.
Mergi la medic!
Eu am avut astfel de momente, si am mers la medic!

| greenwave666 a răspuns:

Grintuss sirop sau tablete tongue oh si incearca un consult la un medicwinking nu te omoare tongue