| Leutzzu a întrebat:

Funda!
Buna am 13 ani si de o saptamana ma inteama ba in partea stanga a pieptului ba in partea dreapta a pieptului ba prin stomac ba mana stanga ba piciorul drept etc... de la ce ar putea fi am fost la medicul de familie si a zis ca din cauza mshcilor
Vi sa ma aintamplat vreodata?
Ma inteapa foarte incet abia se simte dar ma jeneaza
Ma tem sa nu fie ceva grav voi ce credeti?
P.S sunt si racit
Va rog helpppppppp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MircescuCristian1994 a răspuns:

Pai am avut si eu asa ceva acum jumate de an (am 13 ani) chiar era enervant, ma apuca asa deodata dura putin dar se intampla des. Dupa care a inceput sa mi se intample tot mai rar.