| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Nu cu mult timp in urma ascultam muzica, in josul inimii si in josul pieptului am simtit ca ceva bate tare, se putea auzi ( presupun ca era inima dar, cumva bataile erau mai accentuate in josul pieptului ). S-a oprit in cam 4-6 secunde, apoi am simtit o mica presiune la nas, pe care n-am mai simtit-o in viata mea. Ce s-ar fi putut intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bine e sa spui unui medic asta daca se repeta duta la un specialist, din moment ce erai in repaus asa ceva nu e NORMAL

| Azµre a răspuns:

Hipertensiune arterială, vezi un medic.

| hobycopter a răspuns:

Vezi sa nu fi facut un accident cerebral. La unele accidente cerebrale in primele luni de zile nu simti nimic dar dupa ceva timp iti dai seama ca ai gresit si nu ai fost la un medic specialist sau sa fi fost un fel de mica atentionare depinde daca fumezi. Cel mai bun sfat este sa te duci la un medic specialist
BAFTA!