| Th3J0k3r a întrebat:

[funda]sal TPU! ziceti-mi si mie cluburi de bascket care sa fie in sectorul 5, cat mai aproape de cartierul Rahova.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aTi a răspuns:

Salut! Te-as putea ajuta cu clubul ICED(acolo fac eu baschet)dar este in pipera.Este foarte bine iti pot spune mai multe detalii dar lasa-mi un id te rog.

| Th3J0k3r explică:

Andrei.gadea