| lovemusiiiiiiiic a întrebat:

FUNDA! VOT! de toate! HEEELP! am o intrebare pentru cei care au purtat aparat dentar! am aproape o luna fara cateva zile de cand mi-am pus aparatul dentar si azi am observat asta: http://farm9.staticflickr.com/8177/8047208922_9c5544c0b9 .jpg poza de sus e de la inelul din partea dreapta si cea de jos de la incelul din partea stanga. dupa cum vedeti sarmulita aia, nu stiu ce s-a intamplat cu ea. de e mai lunga! cred ca si-a dat drumul sau nu stiu de cee...:-? eu am avut dintii in fata, si de cand mi-am pus aparatul s'au indreptat bine bine de tot. DE CE S'A intamplat astaa? ce trebuie sa fac? eu am pe 14 oct programare, insa nu stiu ce sa fac! sa o sun pe doctorita, poate trebuie sa ma duc mai repede din cauza asta? va rooog :o3 FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SlymOvy a răspuns:

Eu cred ca asa trebuie sa stea aia, daca nu te jeneaza nu cred ca ai de ce sa te streseji.