| EmilLyWilliamS a întrebat:

FUNDAAA!

Buna! Cum scap NATURAL de acnee(cosuri) alutatima plizzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

BUNA! Am si eu probleme cu acneele.Asta sa stii ca e o DEFECTIE a pielii. Apar cand nu te astepti si te fac sa arati urata.Dar daca te speli pe fata (in fiecare dimineata)cu apa si cu sare vei scapa de o parte din ele. Uite cum procedezitongueUI INTR-UN BOL apa si cu putina sare. Aplici aceasta CHESTIE pe fata ta dupa care te clatesti pe fata.Iei niste demachiante sau vata si le inmoi in apa cu zeama de lamaie.Te dai cu acel amestec pe fata si astepti 2 minute.Te stergi pe fata cu un prosop si te dai tot pe fata cu crema de aloe vera sau cu putin ulei de masline sau de porumb.Fa acest lucru in fiecare dimineata, iar tu te vei simti ca o diva.TE PUP!

3 răspunsuri:
| Felicica a răspuns:

Simplu privesti telesoping si acolo sigur ca vor face niste reclama impotriva acneiei apoi procuri un recepient sau faci pe metoda mea te dai cu spirt apoi ele se ard dupa care ei niste creme de fata si totma bucur ca tiam puptut fi de ajutor!

| EmilLyWilliamS explică (pentru Felicica):

Merci mult ""

| Felicica a răspuns (pentru EmilLyWilliamS):

Deci ce merit funda?