| faaalyoana a întrebat:

FUNDAAA! Buna! Cum scap NATURAL de acnee(cosuri) alutatima plizzz laughing)))

Răspuns Câştigător
| tarantulaverde a răspuns:

Dar macar alegi un cistigator

11 răspunsuri:
| midu89 a răspuns:

Eu am folosit ceai de musetele, ma dadeam de cate ori aveam ocazia pe zi si il poti pastra la frigider 23 zile si mai este o crema pe care am luat-o de la farmacie se gaseste si la plafar este5lei cam asa, se numeste-unguent cu extract de galbenele, pe mine chiar m-a ajutat ambele

| tarantulaverde a răspuns:

Buna sper ca te voi ajuta uite si un like:
http://www.youtube.com/watch?v=-CU0kIvMq8E

| faaalyoana explică (pentru tarantulaverde):

Multumesc!
Imi place sa ajut colegii de pe TPU. Intrebarea apartine altcuiva.

| tarantulaverde a răspuns (pentru faaalyoana):

Dar macar alegi un cistigator

| EmilLyWilliamS a răspuns:

Si niai furat intrebarea fix cum am scris ai copiato si tiai pus-o tie

| faaalyoana explică (pentru EmilLyWilliamS):

NUI adv crying

| faaalyoana explică (pentru faaalyoana):

Te ajut cu raspunsuri la intrebare blegut-o!
Eu nu am cosuri

| EmilLyWilliamS a răspuns (pentru faaalyoana):

Dac e drept ca doresti sa ma ajuti ati multumesc mult chiar putin m-ai ajutat mercii

| EmilLyWilliamS a răspuns:

Ii adevarat uitete la intrebarea mea si a ta si eu prima am scris aceasta intrebare asaca mai ai intrebari fata de mine spune drept daca nai cap si nu poti sa gindesti singura

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Am auzit ca ca ar fi o planta numita codita soricelului si s-ar face un ceai cu care daca te dai pe cosuri sar retrage sau ceva gen.

| Irma_Szasz_1995 a răspuns:

Ia-ti un creon corector, e cea mai simpla modalitate big grin. Il acopera si in scurt timp o sa iti disparawinking