| gago a întrebat:

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Buna TPU nu stiu ce am de la un timp uneori imi vine sa plang dar NU POT nu stiu nu ma pot descarca si e foarte aiurea senzatia in suflet cum as putea sa plang? nu vreau sa imi scriu pe un caiet sau sa ma descarc la un prieten
Va rog nevoie mare de ajutor

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu plangi attunci inseamna ca nu suferi asa de tare incat sa plangi

| AnnielaIoana a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa consulti in psiholog.Probabil ai fost stresata sau suparata in ultimul timp.Intr-adevar daca ai reusi sa plangi te-ai simti mai bine apoi.Mergi la medic si acest iti va pescrie un medicament pentru a te linisti.Sau daca nu poti ajunge la medic poti lua de la farmacie Sedativ PC care este un produs homeopat, indicat in stari de anxietate, emotivitate, iritabilitate si tulburari de somn.Se sug 2 comprimate de 3 ori pe zi.Multa sanatate!

| AnnielaIoana a răspuns:

SCUZE n-am fost atenta la nume.Am crezut ca esti fata.