| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Am 55kg si 1. 70cm si vreau sa slabesc.Ma gandeam sa ma duc la kangoo jumps.Ce credeti, m-ar ajuta sau sa merg la sala? Ati incercat? Cum a fost? Multumesc!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

Ce sa mai slabesti? Eu am 1.73 si 60 de kg. Daca tu de la 55 vrei sa mai dai jos, eu de la 60 ce sa mai zic? Vezi-ti de treaba ca e perfect asa cum esti.

| Comandar_Diana_1999 a răspuns:

Unde sa mai slabesti fata? straight face nu realizezi ce zici acolo. eu am 1.67 si aproape 60 kg si deja simt ca ma ia vantul pe sus, apai tu laughing stai linistita si mananca.

| psycho04 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa mergi la sala. Vezi tu, daca ai 1.70 cm, greutatea ar trebui sa fie minus 10. De exemplu in cazul tau 70cm-10, adica ar trebui sa ai 60kg. Esti ok(perfecta) asa cum esti...