| mirunik23 a întrebat:

Helăa,helău! Vreau sa merg la kangoo jump si la sala, cat credeti ca as slabi intr-o luna? Specific, ca la kangoo o sa merg de 2-3 ori pe sapt iar la sala de cate ori pe saptamana ar trebui sa merg ca sa slabesc 10 kg intr-o luna? Iar in legatura cu mancatul,nu mananc paine, nici dulciuri, mancaruri grase nici atat, si + ca nu o sa mai mananc dupa ora 6. Ce ziceti reusesc?! Dau fundita, astept raspunsuri cat mai repede! Pupici

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mananca mai sarac caloric si fa zilnic miscare, asta e secretul.
Te pup!

| 7639781254 a răspuns:

Esti cu adevarat ambitioasa! Totusi, nu e bine sa incepi brusc o activitate fizica asa sporita. Poti s-o iei putin mai incet.

| cllaudDia a răspuns:

Da ai sanse sa slabesti cat iti doresti, asta daca respecti ce ai spus tu mai sus.

| Finetti1313 a răspuns:

Felicitari pentru ambitie. Eu merg la kangoo o data sau de doua ori pe saptamana si la sala tot o data sau de doua ori. Daca ti regimul ala si faci si sport cu siguranta ca o slabesti. Alterneaza lectiile de kangoo cu sala - o zi la kangoo - o zi la sala si fa exercitii complexe, siiii cel mai important: elimina painea, prajelurile si dulciurile complet! Antrenorul meu imi spune sa imi calculez mereu caloruiile, adica, la inceput mananci atat cat arzi la sala intr-o zi, apoi arzi mai multe calorii la sala decat mananci. Eu iti recomand sa mananci multe fructe si sa iti pastrezi un regim strict si inca o data, felicitari pentru ambitie! Bafta happy e imposibil sa nu slabesti cu kangoo

| Sebi_Rapp_1998 a răspuns:

Degeaba mergi la Kangoo Jumps/Sala, daca nu ai o alimentatie sanatoasa. Daca o sa mai mananci ciocolata/shaorma/chipsuri fi sigura ca o sa slabesti. Mananca multe fructe, legume, bea multa apa, in loc de sucuri acidulate, fa-ti sucuri naturale acasa, si da, si daca mergi la sala si la kangoo jumps o sa slabesti si mai repedehappy Depinde numai de tine daca ai ambitia sa reusesti sa slabesti 10 kg intr-o luna.