| Betty18 a întrebat:

Furadan sau carbofuran se gaseste la magazinele pentru animale? Este un insecticid si-i trebuie bunicului... el sta la tara...am gasit si niste anunturi pe net, dar din magazine nu se poate procura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Folosirea sau comercializarea acstor produsi este ilegala si constituie infractiune. Nu ii poti cumpara din magazine, iar cei care le ofera pe internet sunt infractori.

| loveyouschatz a răspuns:

Pai nu se comercializeaza decat ilegal. se gaseste pe internet

| Mary_cory_1988 a răspuns:

Nu se gaseste in magazine, iti recomand de pe internet sa-ti iei, mai exact din China dar este scump