| chiftelutacrocanta a întrebat:

Gata,de maine ma apuc de slabit,vreau sa dansez lejer de revelion,sa fiu slab si liber si sa pot alerga si sa pot umbla mai lejer. Totusi un lucru ma tine in lanturi,mereu cand ma apuc de slabit,simt ca gandesc slab si inconstient,abia aud ce spun altii, ma simt fara putere si lipsit de concentrare.Cate proteine,glucide,lipide,minerale,si vitamine ar trebui sa consum ca sa nu mai intampin aceste simptome neplacute cum ar fi ameteala,lipsa de putere, si inconstienta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fiecare persoana are nevoi diferite. Trebuie sa mergi la un nutritionist.

| Divy a răspuns:

Lipsa de inconștiență nu o crește mâncare asta ține mai mult de minte.

Nu înțeleg ce așa mare lucru poți să fi slab și să te simți la fel, important e să te simți bine în pielea ta!

| chilledzebra a răspuns:

Bravo! Eu te sustin! happy