| lumy4u a întrebat:

Heeeeelp,chiar nu poate nimeni sa imi recomande un cabinet stomatologic,unde ati fost,pentru o extractie de masea si nu ati avut probleme,chiar nu gasesc nimic, habar nu am unde sa merg! mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Mergi la biserica, si roaga-te, roaga-te si iubestel pe dumnezeu, numai el te mai poate ajuta, Caieste-te pentru pacatele tale. Salveaza-te, du-te maine la biserica!
Glumesc, apropo tu ceri un dentist da nici nu zici din ce oras esti, funny one oh go on. I see what you did there

| xRobert93 a răspuns (pentru Seby90):

Prima data cand am inceput sa citesc primele propozitii din textu tau am crezut ca esti pocait rolling on the floor dupa am vazut ca glumeai

| Seby90 a răspuns (pentru xRobert93):

Sa stii ca dumnezeu e sus si vede tot ce zici si ce faci. Este atotputernic si iti va da o palma in somn la noapte. O sa te trezesti cu o falca in fata si ai sa simti FURIA DOMNULUI. Doamne miluieste! Amin.
Whatever -insert popa word here-.

| lumy4u explică (pentru Seby90):

rolling on the floor

| Empathizer a răspuns:

Dr. Pantelimon, are cabinet pe bd. Decebal, ultimul bloc pe dreapta, cum vii dinspre rondul unde se incheie bulevardul cu fantani. La parter, la ultima scara, care e perpendiculara pe bulevard. E un stomatolog exceptional.

| lumy4u explică:

SCUUUUUUUUUUZEEE!laughing) sunt din Bucuresti lol

| lumy4u explică:

Eu tot nu am primit un raspuns pana la urma laughing)

| Seby90 a răspuns (pentru lumy4u):

Mnah, du-te la veterinar atuncibatting eyelashes. Fund? Pardon... funda?

| lumy4u explică (pentru Seby90):

Esti un mare idiot

| xRobert93 a răspuns:

Depinde de unde esti, eu sunt din Craiova si merg la un cabinet performant nu la toate rasurile cu aparatura noua nu ce-a proasta cum sunt majoritatea