| giulia283 a întrebat:

Hei! Acum vreo 3 ani m-a intepat o albina sau viespe de gat de undeva din spate. Dupa ce m-a intepat mi-a aparut o alergie pe gat si pe piept, dupa a trecut iar de atunci imi tot apare acea alergie, acum apare din ce in ce mai des. Am fost si la doctor si am facut analize pentru ca doctorul se gandi ca e de la ficat dar totul e in regula. Sa-mi zica cineva va rog ce ar trebui sa fac? Am uitat sa mentionez ca dupa ce m-a intepat nu am facut nimic nu stiu daca a lasat vreun ac acolo si o fi intrat mai adanc habar n-am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Fa un set de analize sange pentru alergeni, desi o sa te coste.Astfel poti vedea cu siguranta daca este de la un posibil ac ramas acolo, desi nu cred.