| livixd a întrebat:

Hei all sad aseara am facut o baie fiebinte in sare cu miros de elefantica. si de dimineata am inceput sa merg incontinu la baie din 5 in 5 minute sad. nu stiu ce s-a intamplat dar si cand ma ridic de pe veceu tot simt ca trebuie sa mai fac. si cand umblu e tot aceeasi reactie sad de la ora 12 de cand m-am trezit pana acuma la ora 17 cred ca am mers de cel putin 25 de ori la baie sadsi nu am baut apa nici suc defel decat o gura mica de cola crying(. oare sa ma fii racit la ovare? crying va rog frumos sa ma ajutati dau fundita! FARA JIGNIRIII! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dorotheea21 a răspuns:

Este posibil sa fie de la mirosul de "elefantica". laughing
Daca sarea ar fi fost cu miros de LEVANTICA, stateai si tu cuminte, nu mai testai canalizarea.
Serios acum, tu te uiti la ce scrii?
Vrei sa fii luata in serios? laughing)