| AlyLov3 a întrebat:

Hei. Am auzit ca daca iti infasori folie alimentara in jurul abdomenului si dormi ( Facand acest tratament mai multe zile la rand) vei slabi? chia functioneaza? Dau funda primului raspuns, repede pleaseee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce simplu ar fi nu?
nu faci decat sa transpiri un pic si cam atat

| peperonies a răspuns:

Daca ar fi atat de simplu nu ar mai exista oameni grasi. exista o singura metoda sa slabesti si se numeste "nu mai manca mizerii".

bea doar apa si nu mai manca nimic facut cu zahar faina orez sau cartofi. serios e atat de simplu.

| AlyLov3 explică (pentru peperonies):

Simplu? Asta numesti tu simplu, crede-ma ca asalaprima vedere pari un din ala: Sunt 90-60-90, arat ca un model, nu stiu cum e sa fii gras dar dau sfaturi incercand sa par inteligent" Nu e usor sa slabesti, infometandu-te nu slabesti, ci mai mult iti faci rau. Eu am pus intrebarea incercand sa aflu daca functioneaza, nu ca as vrea sa slabesc numai prin asta, daca ar functiona, sa zicem, pe langa o dieta simult sport daca ai face treaba asta nu ar fi fost deloc rau. Cartofi nu ingrasa si nici orezul, deci pur si simplu as avea un milion de argumente sa-ti demonstrez ca pu si simplu comentariul sau "opinia" ta nu are absolut niciun sens.

| AlyLov3 explică (pentru AlyLov3):

Simplu? Asta numesti tu simplu, crede-ma ca asala prima vedere pari unu din ala: Sunt 90-60-90, arat ca un model, nu stiu cum e sa fii gras dar dau sfaturi incercand sa par inteligent" Nu e usor sa slabesti, infometandu-te nu slabesti, ci mai mult iti faci rau. Eu am pus intrebarea incercand sa aflu daca functioneaza, nu ca as vrea sa slabesc numai prin asta, daca ar functiona, sa zicem, pe langa o dieta si mult sport daca ai face treaba asta nu ar fi fost deloc rau. Cartofi nu ingrasa si nici orezul, deci pur si simplu as avea un milion de argumente sa-ti demonstrez ca pu si simplu comentariul sau "opinia" ta nu are absolut niciun sens *

| peperonies a răspuns (pentru AlyLov3):

Mie mi se pare ca esti foarte foarte departe de comentariu meu. unde am zis eu ceva de infometare? Dezbate, demonstreaza, vino cu argumente. Eu am zis doar sa nu mai mananci nimic facut cu orez cartofi zahar sau faina si sa nu bei altceva in afara de apa. mananca kile de mancare din partea mea doar sa nu contina acele lucruriwinking

| Parlit a răspuns:

Cine tio zis teo mintitlaughing din perspectiva mea zic, zice bine suntseriis dar n-are rost sa faci asa ceva, mananca multe fibre si du-te alergat, daca tue rusine 10-20 min pe zi fugi pe loc in casa sau sari se pe un picior pe altu, lasa dulciurile, painea si chestile cu ulei si iti recomand 2 l apa

| Pysyclau a răspuns:

Eu megr in cantonamente si cateodata trebuie sa slabin 10kg in doua, trei saptamani. Ne imbracam foarte gros si fugin cate 1 ora sau 2 intr-o zi si mancam foarte putin dimineata, la 12 si la 3/4. Bem multe lichide si intotdeauna reusi si daca nu 10 kg 7 sigur. Deci daca vrei sa slabesti incearca asta. 100% merge.