| FaraNumePls a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor, nu mai am pofta de mâncare de o săptămână ( ceva de genul) și pur și simplu nu pot sa mănânc nimic și dacă îmi este foame mănânc prosti. Și beau in schimb multa apa. Am înțeles că pot avea cancer ( dmn ferește) voi ce ziceți? Dau funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

In primul rand incearca sa nu mai mananci prostii ca alea iti taie pofta de mancare. Cand ti se face foame incearca sa manaci ceva mai sanatos, gatit...si o sa ti se restabileasca pofta de mancare in timp. In al doilea rand manaca doar atunci cand ti se face foame, ceva copios pana in ora 18 si dupa ora 18 ceva light daca iti e foame.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canepa intoarce pofta de mincare si trateaza si cancerul. O zi buna!

| pufo69 a răspuns:

Nu cred sa fie riscul de cancer big grin poate nu ai pofta din cauza unei probleme personale, incearca sa mananci chiar daca nu vrei, nu cred sa fie ceva grav :*