| AnotherWayToDie a întrebat:

Hei! Am o intrebare pentru voi...Am 17 ani si am o problema cu vergeturile... Pe la 14-15 ani m-am ingrasat si am slabit rapid ..de aceea mi.au aparut vergeturi pe coapse, sus, si pe solduri. Imi poate spune cineva ce creme pot folosi care dau rezultate? Tind sa precizez ca sunt rosiatice cele de pe solduri si, cele de pe coapse inca se transforma in albui. Va rog frumos sa ma ajutati, am nevoie urgent! Vreau sa scap de ele! P.S. Crema sa nu fie foarte scumpa. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu mai cheltui bani inutil, vergeturile sunt precum cicatricile, nu vor trece absolut nicidata, doar se estompeaza in timp dar nu au cum sa treaca definitiv, renunta sa mai cauti o crema miracol ca nu exista

| Hexiled a răspuns:

Mai bine te duci la un medic specialist o sa te ajute si mai bine si poti sa vorbiti si despre pret

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii! Sigur ca cea mai buna metoda este sa mergi la un doctor specialist, dar exsista si o reteta naturala pe care o stiu de la bunica mea big grin!
Ai nevoie doar de o punguta de cafea macinata si sa te freci cu ea pe picioare si pe unde mai ai..Cremele sunt praf, am incercat eu cateva si mai rau au facut unele laughing
Asa ca bafta si o duminica faina happy!