| Ayshee a întrebat:

Hei! am si eu o nelamurire. am varicela de 8 zile, unele bubite au format cojite[cele de pe fata] dar cele de pe corp nu mai sunt cum erau la inceput dar s`au albit putin, nu ma mai mananca si nu mi-au mai aparut noi bubite de 5 zile. are cineva idee daca exista riscul sa fiu inca contagioasa?:-s dau funda, multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorelro a răspuns:

Ia-ti medicamente si iti va trece! toti am avut varicela!