| Cartof21 a întrebat:

Hei am si eu o problema.Ieri am cazut si m-am lovit la fund, adica partea aia unde se termina coloana si tot si de atunci ma tot doare.Cum ma misc sau ceva simt ca ma doare destul de tare si la fel e si cand tusesc sau ma aplec.Ma doare ca m-am lovit acol tare sau e ceva mai serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Este normal sa doara. daca nu e nimic grav, ar trebui sa treaca de la sine in cateva zile, dar daca durerea persista, mergi la un doctor.

| Maria296 a răspuns:

Ar trebui sa-i faci o vizita medicului de familie. O zi buna happy