| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Astazi am incercat sa fac anal cu iubitul meu, fara prea mult lubrifiant, a reusit sa bage doar capul cred, oricum nu prea mult, eu am o alunita fix langa, este putin iesita in afara nu foarte mult si maro mai inchis, cand am vazut ca nu merge am lasat-o balta, am avut mici dureri, dar dupa am observat ca am putin sange acolo... imi este frica, sper ca nu am rupt alunita, sau ceva de genul. De la ce se poate sa imi fi curs sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In general la primele penetrari sexul anal se poate termina cu fisuri anale destulde dureroase si greu vindecabile.Inainte de penetrare anusul trebuie temeinic lubrefiat si intens masat pentru o cat mai mare relaxare. Daca se rupea alunita durerea era mai intensa si sigur si sangerarea era mai abundenta.Ar fi indicat sa iti aplici o crema cu galbenele cu efect antimicrobian.

| MsJoker a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci nu s-a rupt.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pff gay astia...
Daca va *** in cur e normal sa va curga sange...

| MsJoker a răspuns (pentru OldSoul):

Nu am mai auzit asta pana acum.

| SkyPilot a răspuns:

Se poate si asta, se poate sa te fi ales cu o fisura anala. Sunt frecvente la sexul anal daca locul nu e lubrifiat sau baiatul e prea mare, se vindeca destul de greu si sunt dureroase.
Lubrifiati locul cum trebuie, iar baiatul trebuie sa te "destinda" un pic cu degetul inainte.

| MsJoker a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu ma mai doare. Deci nu cred ca nu e nici o fisura thinking