| Iheartshoes a întrebat:

Hei! Azi am auzit din intamplare ca daca porti lentile de contact nu te poti machia deloc pentru ca intra in contact cu lentilele. Este adevarat?
Dau funda!kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KateNoH8 a răspuns:

Nu este gresit ceea ce ai spus, cu lentilele de contact trebuie sa ai mare grija deoarece ele necesita multa atentie si igiena maxima, dar te poti machia, doar ca trebuie sa ai grija sa nu atingi lentilele, din neatentie se mai intampla. Succes! happy

2 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Ce legatura are sula cu prefectura?! unde sunt lentilele si unde este machiajul... TOTAL GRESIT! stai linistita, cunosc multe persoane care poarta lentile si se fardeazawinking

Răspuns utilizator avertizat