| Emil_1140 a întrebat:

Hei! azi mi s-a intamplat ceva neobisnuit, m-a durut foarte rau capul si am ramas fara vedere timp de 5 minute; aveti idee de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Ai ochelari? Poate ar trenui sa ti-i schimbi. Poate ai nevoie de ochelari URGENTY. Poate e de la caldura sufocatoare. happy Acum te simti mai bine?

| Emil_1140 explică (pentru acinorev):

Am facut recent un control si mi-a spus ca totu e ok; ochelari nu port; acum ma simt mult mai bine multumesc!

| acinorev a răspuns (pentru Emil_1140):

Cu placere. :* laughing)

| dianna92 a răspuns:

Migrena

| Nico_Mary_1990 a răspuns:

Hai sa-ti zic ce trebuie sa faci. sa mergi la medic. nu poti sta asa. daca se intampla ceva mai rau? poate ai ceva. trebuie sa mergi la o consultatie. crede-ma.