| GEorgi1997 a întrebat:

Hei buna, am si eu o problema daca se poate sa ma ajute cine-va... va rog ....acum cateva minute ma apucat o durere insuportabila sub sanul stang, faza este ca atunci cand respir sau incerc sa ma intind in pat ma inteapa groaznic si nu stiu de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi nevralgie intercostala. Nu e de la inima daca asta crezi. Tuturoe ni se intampla sa dormim mai rau si se pune...un junghi acolo.Intr-o saptamana trece de la sine dar daca vrei, poti consulta medicul.