| maryiiiiiiiiiAnnna a întrebat:

Hei ce asi putea avea daca am senzatia de foame dar daca mananc imi vine sa vomit? Asta e doar dimineata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa simti tu ca iti vine sa vomiti. De fapt iti este foame pentru ca ai stat o perioada mai mare de timp si nu ai mancat.
Gandeste-te, ultima masa e la 8 ( sa presupunem), iar a doua zi tu mananci la ora 10. Sunt 14 ore de pauza intre mese.
Intre masa de pranz si cea de seara posibil sa fie maxim 8 ore de pauza si de aceea simti acea senzatie doar dimineata.

| Mariana123456 a răspuns:

De cit timp asa senzatie ai?

| Albertorx a răspuns:

Cel mai probabil fierea data peste cap.

| maryiiiiiiiiiAnnna explică:

De cateva zile dar eu am si ficatul putin marit oare sa agravat?

| maryiiiiiiiiiAnnna explică:

Si am uitat sa va mai spun simptomele au inceput sa persiste si ziua