| Mario1994 a întrebat:

Hei. Cine a consumat noni tahitian gel? Cum e? Are vreun efect? Ce beneficii are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Am eu acasa si consum gramajul recomandat pe zi. Ajuta foarte mult la imunitate si multe alte beneficii in corp. Eu cu el nu am mai racit anul trecut si in acest an. Il tin la frigider, caci sticla mea este de 1 litru.

| Mario1994 explică (pentru MihaelaDart):

Înseamnă că e bun. happy

| MihaelaDart a răspuns (pentru Mario1994):

Da este foarte bun. Si nu gelul l-am luat, sucul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Tahitian Noni Juice, nu Gel.Din ăsta nu am luat, dar am luat altceva, tot din fructe noni şi mi-a prins bine.Am o cunoştinţă care avea o anemie destul de severă şi siropul ăsta a ajutat-o să se mai pună pe picioare.
https://www.calivitavelcu.ro/......at-946-ml/