| ILoveHandball a întrebat:

Hei,cu
3 saptamani in urma m-am lovit la picior de coltul patului si mi se
facuse o vanataie mare si urata.....acum nu mai am vanataia dar cand pun
mana in locul acela simt un nod maricel si daca indes un pic ma
doare...e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Muschiul este doar inflamat probabil ca o sa iti treaca in cateva saptamani sau daca nu incearca sa vorbesti cu parintii tai.

| ionutalex13 a răspuns:

Nu e nimic grav dar pentru orice eventualitate ia ceva de la farmacie si da in zona aia