| frenchxfries a întrebat:

Hei, cum pot scapa de cosuri eficient? happy :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Intai,prin detoxifierea organismului,printr-o alimentatie corespunzatoare, prin hidratare, poate un tratament hormonal, dar cel mai important, dupa ce vizitezi un medic.Atentie in special la ce mananci picant, prajit, cat mai multe legumoinoase si fructe.

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Incearca zeama de lamaie.
O seara placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| Gαηαmα a răspuns:

Buna.Incearca mastile cu albus de ou, depinde de tenul tau.Albusul este foarte bun, la mine s-a vazut de la prima aplicare o fata mai curata, eu am folosit mai mult pentru ca am mici "pete" si cosuri negre.Am amestecat albusul cu zeama de lamaie care si ea e foarte buna si s-a vazut pe loc,tenul imi era mai fin,mai...big grin Cauta pe net,sunt tot felul de masti naturale sau daca esti intr-un oras cu un dermatolog mai bun poti sa mergi, iti da antibiotice si ceva creme, asa sigur e eficient, daca e bun dermatologul, doar ca trebuie sa iei pastile...si dai ceva bani big grin