| Andya a întrebat:

Heihappy
De câteva săptămâni mi-a apărut o pata roșie pe fata, obraz.:-s.Prima data am crezut ca e un cos și nu i-am făcut nimic. A început sa se extindă:-s.Mama mi-a dat cu CLOTRIMAZOL si nimicsad
Ce sa fac ca sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un dermatolog, ai probabil o eczema.

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Du`t la dermatolog si o sa-ti recomande el cu ce sa te daiwinking

| banica11 a răspuns:

Cred ca ai un fel de pojar dar am avut si eu dar in 10-12 luni trece ia sa vezi dar mai bine du-te la doctor