| Bianca2204 a întrebat:

acum ceva timp mi.au aparut pe fata (mai exact pe barbie) cam 4 -5 punde de grasime foarte micute. iar eu am crezut ca nu e nimic si le-am spart pe toate. dupa iau mi-au aparut cateva si iar le-am spart. acum am si deasupra buzelor si pe barbie si pe la nas o tona de puncte de genul. am fata rosie si se vede urat.
ce as putea sa fac? cum scap o data de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| leeya a răspuns:

Am si eu asa ceva si nu stiu cum sa scap de ele.