| Lili182jsu88 a întrebat:

Hei, de câteva zile vad niște musculite mici transparente care se miscă și o singura dată am văzut în fața ochilor timp de o secunda o lumină puternică, am cautat pe internet și mi-am dat seama ca am Miodezopsii, acolo scrie ca pot orbi îmi este foarte frica. Abia mâine merg sa ma programez la medic. A mai avut cineva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

N-ai nimic. Daca era sa ai probleme te durea ceva de mult timp.
Si... musculite? Adica leucocitele care se inghesuie in vasele de sange din retina? Picatele albe care se misca cand te uiti la cer? Mda, ce sa zic, din pacate esti om si mai patesti si d-astea. Iar daca nu ai vreo metoda de-ati scoate vasele de sange din retina, cam cu "problema" asta ramai pe viata.