| Andra10 a întrebat:

Ce sa fac? De ceva timp nu mai pot sa dorm bine noaptea. Adica, desi ma pun in pat pe la 2, adorm pe la 4. Sau, mi se mai intampla sa ma trezesc noaptea (nu ma dau jos din pat, doar deschid ochii cateva secunde si adorm la loc). Sau, cand ma concentrez ca adorm, am senzatia ca parca, daca adorm, nu o sa mai respir. Chestii de genul... Nu stiu din ce cauza patesc asta. Ce poate fi? Ce pot face? Patiti si voi? Mentionez ca asta se intampla de cand am primit, de Craciun, un nou telefon.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Probabil ca ai stat noaptea ca sa te joci pe telefon si sa vezi ca tot ce are pe acolo si ti-au stricat programul de somn!
inainte sa te pui in pat incearca sa bei un ceai de tei! o sa te ajute mult!
si chiar daca adormi pe la 4 incearca sa te trezesti maxim la 8 si ai sa vezi ca in cealalta seara la 22:00 te ia somnul!
si incearca sa si lucrezi ceva in timpul zilei ca sa fi obosita seara!winking
somn usortongue

1 răspuns:
| pitbull93 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru, eu de 5 minute m-am trezit si nu mai pot dormi