| Roxanamihaela25 a întrebat:

Hei,de dimineata m-am trezit cu o durere de burta ingrozitoare și nu este acea durere de menstruatie.Ce ar putea fi?
P.s : menstruatia mi-a intarziat 3 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HauHauMiau a răspuns:

Poate te doare burta, deoarece va urma sa iti vina menstruatia.Multe persoane patesc asta cand le intarzie menstruatia.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă bebele din piciorușe