| Jelly_7813 a întrebat:

Hei dragilor, am o intrebare pentru voi. unii colegi mi-au spus ca se poate recunoaste o fata daca nu mai e virgina. e adevarat? si daca da cum? si cum se poate ca un baiat sa nu recunoasca o fata care nu este virgina? FUNDA :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Colegii tai au presupus ca esti foarte ignoranta in domesniu si au facut putin misto de tine. Nu poti recunoaste o fata daca este sau nu virgina, atata timp cat nu ii examinezi vulva. Informeaza-te ca sa nu mai fii tinta glumelor proaste

| DenisaMetal a răspuns:

Nu neaparat, sunt chestii mai masive prin care se recunosc prin schimbari cat si fizice si psihice.

| Bogdan4688 a răspuns:

Eu as spune ca esti prea mica sa aflii lucruri din astea dar am sa iti spun 10 % din ce vrei sa afli: Da este poibil ca baietii sa recunoasta o V. si, si fetele pot recunoaste o V.

| AtateaConditii a răspuns:

Dupa comportamentul ei, daca nu accepta sa fie sarutat din prima zi de relatie cu un baiat sau daca e mai rusinoasa la categoria dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegii tau te-au mintit. Nu poti ghici daca o fata e virgina doar uitandu-te la ea, decat daca faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am auzit ca in cazul in care are fundul [bazinul] mai lat decat umerii, atunci inseamna ca si-a pierdut castitatea.

| lavinutsa a răspuns:

Ce treaba ai tu cu fetele care sunt sau nu? cum poti recunoaste un baiat daca nu mai e virgin? e tampita intrebarea ca si tine de altfel vede-ti de viata ta. dezbraca-le! atunci o sa stii.

| supremeKNGSS a răspuns:

Păi nevirginele merg mai „crecănat", așa îți dai seama, și așa este și la băiețiwinking