| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: cum poate afla un baiat ca nu sunt virgina?

14 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Intreaba pe fostii tai prieteni.

| beautygirl1000 a răspuns (pentru selef):

Da ei de unde sa stie?

| TrollFace1234 a răspuns:

Avem o fata rea aici happy

| beautygirl1000 a răspuns (pentru TrollFace1234):

Nu..nu rea...hahhaha
a fost doar o intrebare)))

Răspuns utilizator avertizat
| jessikz0r a răspuns:

Ca sa-ti vada starea de spirit cand vorbiti despre asta, trebuie sa fie el prea smecher si tu prea deschisa sufleteste ca sa zic asa. in rest, desigur pe calea aceea mai poate afla laughing)

| SyndicateX a răspuns:

Pai ti-ai mintit prietenul ca esti virgina?laughing esti cam prostuta daca afla crezi ca o sa aiba o parere buna despre tine? spune-i adevarul nu se va supara.

| Robin0744 a răspuns:

Prin consult ginecologic sau un act sexual. Nu e însă important dacă află sau nu.

| VreauSaRad a răspuns:

Ginecolog

| RennaM a răspuns:

Da lol

| alexandra932323 a răspuns:

Bagaboanto l-ai mintit!

| beautygirl1000 a răspuns (pentru alexandra932323):

Ce vreai fato?
daca am intrebat asta nu inseamna ca am si facut-o clar? ...si mai atent cu vorbele, am pus intrebarea..nu ca so comenteze una ca tine!

| marian35a a răspuns:

Cu un ou de gisca daca intra e clar, nu?

| tipicalgirl a răspuns:

Teoretic doar prin act sexual.Dar desigur daca ii spui tu va afla.happy