| Anoniu a întrebat:

Hei dragilor, am o problema. Nu mi-a venit mentruatia cam de 2 luni si nu stiu ce sa fac, nu sunt gravida inca nu am intretinut relatii sexuale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna draguto(daca tot suntem dragi happy ), cel mai bine ar fi sa faci un control ginecologic. Se poate sa ai o problema hormonala, dar nu poti sti fara un medic si chiar nu se merita sa risti sa apara complicatii. Cand ai timp, cat mai curand, mergi la un medic. Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| beyondbirthday a răspuns:

As spune ca astfel de,, dereglari'' sunt normale, dar cel mai sigur ar fi sa te prezinti la cabinetul uni ginecolog, pentru a afla ce se intampla de fapt.

| Bubulin4ik a răspuns:

Posibil sa ai dereglari hormonale, sau nu s-a regulat inca) dar ar fi mai bine sa mergi la medic!

| AleDia a răspuns:

Buna! Mai bine te duci la un doctor o sa iti zica el ce trebuie sa faci.

| Bloopies a răspuns:

Nu ti s-o fi reglat.