| Sealife a întrebat:

Heii! ...Am o problema in luna Ianuarie mi-a venit menstruatia. Au trecut de atunci 7 luni si nu mi-a mai venit deloc. Dau Funda! P.S: Nu am intretinut relatii sexuale. big grin

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Cred ca e normal daca esti la inceput! Si eu am avut acceasi problema dar la mine a intarziat 5 luni. Nu te ingrijora dar totusi ar fi bine sa mergi la ginecolog! Eu zic sa nu te sperii e ceva normal sa iti antarzie menstruatia pana se "regleaza"Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Destul de frecventa situatia! Dar mai bine mergi la un ginecolog doar ca masura de prevenire.Pentru moment nu te ingrijora.

| 21091999 a răspuns:

Nu iti fa griji in primii 2 ani asa se intampla...e cava normal. daza vrei pozi consulta un doctor dar un este grav ..este ceva normal