| Andreea202 a întrebat:

Hei! Este normal ca înainte cu 2zile de ovulatie sa am sanii senibili și dureroși și puțin umflați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Da, este normal.

| Celestina003 a răspuns:

Daa!

| AndrewCBK a răspuns:

Da, așa este normal. Nu te teme.