| Cleopatra85 a întrebat:

Hei fetele cu par lung. Vreau sa ma ajutati cun sfat. Eu folosesc masca de par de la Gerocossen si e super. Insa nu stiu ce ulei hidratant sa aleg. De cocos sau de argan? Voi ce folositi? In special pentru par uscat si varfuri despicate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu imi fac de multi ani masti cu ulei. Cel mai bun e cel de argan dar in Romania se gaseste greu ulei de argan pur si e extrem de scump mai ales ca la un par lung ai nevoie de o cantitate generoasa.
Lasand la o parte uleiul de argan, cel mai hidratant mi se pare uleiul de masline. Dar vezi ca uleiul trebuie sa il tii minim 3 ore in par pentru ca altfel iti dai degeaba.

1 răspuns:
| Cleopatra85 explică:

Scuzati greseala