| D3nis a întrebat:

Hei lume! Am o intrebare si va rog sa raspundeti serios.Deci,am 13 ani si cand penisul meu ii in erectie daca imi ating capul penisului(fara piele) ma doare si nu stiu de ce.Ar putea cineva sa-mi spuna de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sigur te doare sau este doar foarte sensibil?
Daca nu prezinta roseata, umflatuta, scurgeri, rana etc. atunci nu ai motiv sa te ingrijorezi.

| D3nis explică (pentru evenso):

Nu are nimica doar atunci cand il ating ma doae un pic, nu foarte tare, si ma intrebam daca nu e cumva din cauza pubertatii?

| evenso a răspuns (pentru D3nis):

Este o zona foarte sensibila si tu inca esti tanar, deci zona e si mai sensibila.
Va trece cu timpul, atentie la igiena riguroasa a zonei si daca observi orice neregula nu ezita sa te duci la medic.

| torsi a răspuns:

Cel mai sigur e sa te duci la doctor, pentru ca stie mai bine ce ai si ce sa iti dea big grin

| XxAnonimuXx a răspuns:

E din cauza pubertatii

| XtReMee a răspuns:

Stai mah linistit asa eram si eu fa o laba in fiecare zi si incetu cu incetu nu o sa te mai doara!laughing

| sebastianu1 a răspuns:

Spalate in fiecare zi pe elwinking Sanatate