| Alex2929328 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare mai ciudată poate pentru unii. Când belesc penisul, mai la început ce capul penisului am ceva alb, nu știu cum să zic ceva bucățele albe care miros foarte urat. As vrea sa mă spăl sa se duca, dar daca ating capul penisului mă doare. Ce sa fac? (14 ani)

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

Se numește smegmă ce ai tu acolo și este normală. Igiena este însă foarte importantă. Spală capul penisului cu apă și săpun

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ups, este de la nespalare!
Este sperma uscata, care trebuei indepartate prin spalare cu apa calda si sapun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-l fara sa atingi cu degetul, doar cu apa

| baiculess a răspuns:

Dușuri zilnice, ca e vara, jetul de la duș o sa te ajute mult cu ceea ce spui tu. trebuie sa fii fresh în fiecare zi?