| Annnnda1997 a întrebat:

Hei!
M-ar interesa o operatie la nas adica indreptarea nasului. am nasul putin stramb si mai e si mare straight face dar eu as vrea sa stiu daca si operatia asta de indreptat e la fel de pericoloasa ca si rinoplastisa, pentru ca rinoplastia asta nu o pot face ca am 15 ani si is minora inca, asta de indreptat se poate face la orice ani?!
Vreau un raspuns sincer si fara batjocura va rog, app dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Indreptarea nasului se numeste rinoplastie. Nu exista mai multe operatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indreptarea nasului = rinoplastie.
Trebuie sa ai minim 16-17 ani pentru a te putea opera, deoarece este o operatie estetica.happy Nu e chiar periculoasa, doar ca presupune anumite dureri si riscuri. Nu a murit nimeni din cate stiu eu din cauza unei rinoplastii laughing.

| marktheshark a răspuns:

Din cate am auzit dupa operatie durerile vor fi maricele

| BiancaNtx3 a răspuns:

Accepta-te asa cum esti, fiecare e frumos in felul lui!