| Andraa133 a întrebat:

Hei,mă poate ajuta și pe mine cineva, cum pot face să numai am pofta de mâncare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananci putin si la ore regulate

| Anonima6789777 a răspuns:

:)) Stii cum fac cand mi-e foame intre mese si nu am voie sa mananc? Caut pe Youtube " fat people eating " sau " eat whit me " :)) In videorile acelea sunt fete obeze care mananca nesanatos, mie mi se face scarba instant si nu mai mananc toata ziua gandindu-ma la acele femei. e ridicol dar chiar la mine functioneaza.
https://www.youtube.com/watch?v=FRJlQx1zSNI
https://www.youtube.com/watch?v=BmRAk3TDQr0

| Morsa123 a răspuns:

Daca mesteci guma ti se duce foamea

| ytafy a răspuns:

Bea mai multa apa si mai des apa îți umfla stomacul si iti da o scurta senzație ca ești plin sau satul