| Anaxor96 a întrebat:

Hei salut doamnelor! :*
Am o foarte mare problema cu corpul meu din totdeauna.De cand ma stiu am fost mereu mai plinuta, dar acum sincer cred ca sunt revoltatoare.Am 1,60 m si canteresc 70 kg. crying
Pana acum am incercat 1000 de diete, dar niciuna nu a dat rezultate pe termen lung...
As vrea o dieta care sa ma ajute sa slabesc 15 kg in 3 luni, ma puteti ajuta? Merci :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kazumy a răspuns:

Buna.Nu cred ca ar trebui sa incerci dietele de pe internet.Mai bine te duci la un nutritionist si cu siguranta te va ajuta.