| Ruxy5 a întrebat:

Am aproape 13 ani si am o problema...sunt putin cam plinuta si as vrea sa imi dati o "dieta" sau niste sfaturi cum as putea sa slabesc putin mai repede. Eu am fost la Zumba si am slabit 2 kg pe saptamana,mancand tot ce vreau, dar m-am lasat.Ma puteti ajuta cu ceva? Va rog mult... Multumesc! Dau funda +vot

2 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Dimineața mânâncă boierește la prânz normal și seara (înainte de 18:00!) cât de puțin, dar saturat! Găsești pe net mii de metode.
Nu mânca orice, gata cu ciocolata, acadelele și dulciurile! + fă mult sport!

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand cu toata increderea DIETA RINA-eu am obtinut rezultate ff bune cu aceasta DIETA! Este ff permisiva si usor de tinut!