| madutza1120 a întrebat:

Hei. stie cineva un site de unde pot cumpara o proteza pentru picior,,, m-am lovit la meciul de astazi la handbal si o a imi trebuiasca dupa operatie..plsss..dau funda!tongue:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bitsuuuuuuu a răspuns:

Nu are sens sa-ti iei proteza ..mai biine opereaza-te si dupa vezii daca iti mai trebuiee. ptk am si eu 2 operatii la piciorul stang si stiuwinking

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Proteza? Dupa operatie? Tu stii ce-i aia proteza? Aia iti trebuie daca operatia e de amputare. Adica, daca iti taie piciorul.
Cred ca, mai degraba, iti trebuie o carja sau un baston. In niciun caz o proteza.

| AmericanHistoryX a răspuns:

Pai daca esti asigurata sau parintii tai is asigurati si te acopera si pe tine, eu zic sa vorbest cu doctorul care urmeaza sa te opereze nu cumpara asa ceva de pe site pentru ca sunt pe marimi, in functie de osul rupt si asa mai departe